Konum: Teknoloji

Özel Çözümler

e-Posta Yazdır
Özel Çözümler

UP Grup firması Netkey Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. desteği ve üstün teknolojik bilgi birikimi ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu her alanda yazılımlar geliştirmektedir. Buna ek olarak geliştirilen yapılar kurum içinde kullanılan mevcut bilgi işlem alyapısı ve veritabanları ile senkronize olmakta ve bakım ve destek hizmetleri ile birlikte sürekli çalışır durumda tutulmaktadır.

En Popüler Kurslar

e-Posta Yazdır
Elearnngvsbooks

 En popüler e-öğrenme kursları:

Satış Eğitimleri: Günümüzün zorlu satış ortamında,  çalışanlarına satış yeteneği kazandırmak yada satış elemanlarının yetenekleri geliştirmek ve güncel bilgilerle daha da iyi olmalarını sağlamak isteyen işletmeler UP Satış Eğitimlerini tercih ediyor.

Müşteri Memnuniyeti Eğitimi: Yapılan araştırmalarda, şirketlerin mevcut müşterilerinin memnuniyetini arttırmalarının önemi rakamlara ispatlanmıştır. UP Müşteri Hizmetleri Eğitimi alan şirketler, tüm çalışanlarının bu bilinci almasını ve müşteri ilişkilerinde kullanabilecekleri yetenekleri geliştirmelerini sağlar.

 

 

SCORM

e-Posta Yazdır

logo_scorm

SCORM nesne tabanlı e-öğrenme yazılımları için kullanılan bır başvuru modelidir. Web üzerinden dağıtım yapılan içerikler için geliştirilmiş bu model, e-öğrenme yazılımının yeniden kullanılabilir ve diğer yazılımlarla birlikte çalışabilmesini sağlar.

SCORM ayrıca, e-öğrenme içeriğinin Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) aralarındaki haberleşmeyi sağlar.

LMS

SCORM Advanced Distributed Learning (ADL) tarafından sertifikalıdır.

ADL_Logo