Konum: Danışmanlık

Sigorta-Hukuk Müşavirliği

e-Posta Yazdır PDF
Sigorta-Hukuk Müşavirliği

UP İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim Hizmetleri olarak, Boss Yönetişim A.Ş. ile birlikte çalışarak, yerli yabancı bir çok yatırımcının Türkiye'deki oluşumlarında, ticari işlemleri ile ilgili hukuki sorunlarında,  şirket kuruluşu, birleşme, devir ve diğer avukatlık - danışmanlık ihtiyaçlarında çözüm ortağı tanınmış hukuk büroları aracılığı ile destek verir.
Ayrıca İnsan Kaynakları ile ilgili işe iade davaları, problemli iş akdi fesihleri, ihbar önelleri ve çalışma dönemindeki hukuki sorunlarınız ile ilgili her türlü süreçte uzman kadrolar ile birlikte başarılı sonuçlar ortaya koymaktayız.
Firmaların ihtiyaç duyduğu sağlık, bireysel emeklilik, kasko , deprem ve yangın gibi tüm sigorta kollarında uzman broker partneri aracılığı ile lider tüm sigorta kuruluşlarından  poliçe hizmeti verebilmektedir.

Yeminli Mali Müşavirlik

e-Posta Yazdır PDF
Yeminli Mali Müşavirlik

UP İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim Hizmetleri olarak, Boss Yönetişim A.Ş. ile birlikte çalişarak,Türkiye'de yatırım yapacak  yabancı yatırımcıların yada hali hazırda iş yeri bulunan yerli yabancı yatırımcıların tüm yeminli mali müşavirlik ve tam tasdik ihtiyaçlarını, konusunda uzman ve tanınmış çözüm ortakları ile sunmaktadır. Farklı fiyat ve hizmet kategorilerinde bulunan birçok yerli ve yabancı denetim ve yeminli mali müşavirlik firması ile önemli işbirlikleri kurarak, firmaların bu konulardaki ihtiyaçları için anahtar çözüm sunmaktadır.

Business Process Outsourcing

e-Posta Yazdır PDF
Business Process Outsourcing

UP İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim Şirketi, hizmet sağladığı yerli ve yabancı birçok firmada, çalışılmaya başlanan hizmet şeklinde memnuniyet sağladıktan sonra, diğer iş süreçlerinin de outsource edildiği bir firma haline gelmiştir. Çeşitli iş fonksiyonlarının tek bir üçüncü parti servis sağlayıcıdan tedarik edilmesi (BPO), tek servis tanımı ve tek bir fatura ile anahtar çözüm hizmetlere ulaşmak anlamına gelmektedir.

Yöntem, ön büro hizmetleri, kiralama hizmetleri, insan kaynakları hizmetleri, finans hizmetleri, teknolojik hizmetler ve muhasebe hizmetlerinin tek bir kaynaktan sağlanması şeklindedir. BPO' nun faydaları hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

e-Posta Yazdır PDF

isguvenligi

İş Sağlığı ve Güvenliği, işin yapılması sırasında iş yerindeki fiziki çevre şartları sebebiyle işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları ve mesleki risklerin ortadan kaldırılması veya azaltılması ile ilgilenir.

UP, her ölçekteki işletmelere İş Güvenliği ve Sağlığı Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.  Yeni çıkan bir yasayla, her şirketin çalışanlarına iş güvenliği eğitimi vermesi zorunlu hale getirilmiştir. UP ayrıca, bu konuda eğitim hizmeti de sunmaktadır.

Gerek yapılan yasal düzenlemeler, gerekse çalışanların sağlığı ve verimi için İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

e-Posta Yazdır PDF
İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı hizmeti kapsamında UP, öncelikle insan kaynakları politikasının belirlenmesi ve ardından iş analizleri ile görev tanımlarının ortaya konarak, organizasyon şemasının şekillendirilmesini hedefler. Personel kadro planlaması ve uygun eleman seçimi için gerekli kriterlerin belirlenmesinden sonra seçme yerleştirme, test ve değerleme süreçlerinde danışmanlık yapar. Ücret  prim ve ödüllendirme sistemlerinin kurulmasında uluslararası arenada kendini ispatlamış yazılımları veya kurumun kendi yazılımı ile birlikte bilgi ve teknolojiyi harmanlayarak optimum sistemin kurulmasını sağlar. Zaman yönetimi, kariyer planlama ve performans yönetim sistemleri konusundaki referanslarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.